administrativní pracovník v laboratoři

About the job

Pracovní náplň

  • tvorba nových dokumentů na oddělení kontroly kvality (QC)
  • (specifikace, analytické metody, standardní operační postupy, návody, validace/verifikace)
  • aktualizace a revize stávajících dokumentů QC
  • práce s firemním softwarem
  • interpretace výsledků analýz
  • spolupráce s ostatními odděleními

Set yourself apart

Profil uchazeče

  • střední nebo vysokoškolské vzdělání
  • znalost analytické chemie výhodou
  • znalost práce s MS Office (Word, Excel, formátování textu) na velmi vysoké úrovni
  • pasivní znalost angličtiny (porozumění psanému textu)
  • spolehlivost, pečlivost, důslednost, přesnost, samostatnost, zodpovědnost, týmová práce
  • schopnost učit se nové věci
  • časová flexibilita

 Výhodou je zkušenost s prací v režimu SVP a znalost lékopisu.

 Nástup možný ihned, možné i na částečný úvazek.

What’s on offer?

Nabízíme
• zaměstnanecký poměr, pracoviště Olomouc – Hodolany
• práci ve stabilní společnosti
• zaměstnanecké benefity : stravenky, 5 týdnů dovolené , příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, teambuildingové akce