Über die Tätigkeit

Pracovní náplň
• vzorkování vstupních materiálů
• provádění fyzikálně-chemických analýz u vstupních surovin, meziproduktů, finálních produktů, obalů a stabilitních vzorků dle předpisů v režimu SVP
• interpretace výsledků analýz
• příprava a evidence chemikálií v laboratoři
• validace/verifikace analytických metod
• tvorba související předpisové dokumentace
• spolupráce s ostatními odděleními

Ihr Profil

Profil uchazeče
• střední nebo vyšší odborné vzdělání chemického nebo farmaceutického směru podmínkou
• znalost analytické chemie, znalost principů analytických metod (UV, TLC, IR, titrace...)
• praxe v analytické laboratoři podmínkou
• schopnost učit se nové věci
• pasivní znalost angličtiny (porozumění psanému textu)
• uživatelská znalost práce MS Office (Excel, Word, formátování textu)
• spolehlivost, pečlivost, důslednost, přesnost, samostatnost, zodpovědnost, týmová práce
• časová flexibilita

Unser Angebot

Nabízíme
• zaměstnanecký poměr, pracoviště Olomouc – Hodolany
• práci ve stabilní společnosti
• příjemné pracovní prostředí v perspektivní a stabilní firmě
• zaměstnanecké benefity : stravenky, 5 týdnů dovolené , příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, teambuildingové akce

79 Job(s) gefunden