Specjalista Kontroli Jakości

Sobre el puesto

Kluczowy zakres obowiązków na stanowisku:
• Przeprowadzanie analiz chromatograficznych ( HPLC i GC) oraz analiz klasycznych
• Przeprowadzanie weryfikacji/walidacji/opracowania metod chromatograficznych
• Bieżąca aktualizacja dokumentacji
• Właściwa gospodarka powierzonym sprzętem laboratoryjnym i odczynnikami
• Udział w projektach/zadaniach związanych z usprawnieniami procesu

Destáquese del resto

Od kandydatek i kandydatów zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji oczekujemy:
• Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy w firmie farmaceutycznej w kontroli jakości
• Doświadczenie w technikach HPLC i GC, minimum to znajomość co najmniej jednego oprogramowania do obsługi aparatów
• Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
• Znajomości zagadnień związanych z weryfikacją/walidacją i optymalizacją metod badań
• Wykształcenia wyższego z zakresu chemii, farmacji, biologii lub biotechnologii
• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
• Umiejętności współpracy w zespole, przy jednoczesnej odpowiedzialności za powierzone zadanie
• Umiejętności analitycznego myślenia

Qué ofrecemos

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę)
• Narzędzia niezbędne do pracy
• Pakiet opieki medycznej
• Dofinansowanie do karty MultiSport
• Imprezy okolicznościowe
• Pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie