Digital Marketeer

À propos du poste

Obowiązki:

- wsparcie działu sprzedaży w zarządzaniu/wybranym asortymentem,

- tworzenie i realizacja skutecznych planów/narzędzi marketingowych i komunikacyjnych wobec wszystkich grup docelowych (B2C i B2B)

- dostosowywanie globalnych kampanii i materiałów edukacyjnych/sprzedażowych,

- przeprowadzanie badań konsumenckich,

- zaprojektowanie i obsługa sklepu internetowego dla wybranego asortymentu

- monitorowanie działań konkurencji i trendów rynkowych,

- ustawianie prawidłowych i jasnych wskaźników KPI,

- wsparcie dla konferencji i warsztatów organizowanych przez Fagron Academy

- zarządzanie budżetem celem zapewnienia efektywności wydatków.

Distinguez-vous !

Oferujemy:

- możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

- wynagrodzenie dostosowane do kompetencji i doświadczenia,

- atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych i świadczeń socjalnych,

- umowę o pracę na etat.

Notre proposition

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, najlepiej kierunek: „twórca reklamy” lub pokrewny

-  doświadczenie w marketingu, w firmie medycznej lub farmaceutycznej,

- doświadczenie we współpracy z zespołem sprzedaży, mediami i agencjami kreatywnymi,

- znajomość obsługi portali społecznościowych (Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest)

- komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),

- zorientowanie na wynik i dobre umiejętności zarządzania projektami,

- umiejętność prezentacji i komunikacji,

- umiejętności analityczne,

- MS Office (Excel, Power Point),

- prawo jazdy kat. B.

- znajomość programu Navision lub innych programów ERP, będzie dodatkowym atutem