Brand manager ve farmacii

Over de functie

Do našeho týmu hledáme kreativní kolegyni či kolegu orientovaného na výsledek. Oceňujeme pečlivost, analytické myšlení a nadšení pro svěřené úkoly.

Požadujeme
• Zodpovědnost a schopnost samostatně řešit úkoly
• Reprezentativní vystupování, prezentační dovednosti
• Ekonomické vzdělání se zaměřením na marketing
• Znalost nástrojů pro sociální media
• Dobrá znalost angličtiny pro komunikaci s centrálou
• Zkušenost z marketingové pozice Social Media Manager/Content Manager/Brand Manager z oblasti farmaceutického nebo kosmetického průmyslu výhodou

Maak het verschil

Zajímá vás svět farmacie? Trade marketing Vám není cizí?
Chcete se podílet na uvádění nových značek na český a slovenský trh?
Víte, jak díky online marketingu oslovit ty správné cílové skupiny a navýšit objem prodeje a povědomí o značce?
Hledáme právě Vás!

Wat bieden wij?

Co Vám můžeme nabídnout?
 Kreativní práci v mezinárodní společnosti zaměřené na inovace a pokroková řešení v oblasti zdravotné péče
 Stabilní zázemí ve společnosti s více než 25letou tradicí na českém trhu
 Práci v mladém a dynamickém kolektivu
 Realizaci globálních projektů v lokálních podmínkách
 Možnost podílet se na tvorbě marketingových strategií ve spolupráci s Top managmentem společnosti
 Nadstandardní platové ohodnocení a 5 týdnů dovolené
 Mobilní telefon a notebook i pro osobní využití
 Stravenky a benefity pro kulturu a volný čas